Oferta fireshow

Pokaz tańca z ogniem - mniejszy *

Liczba tancerzy: 3 osoby,
Używane sprzęty: Poi, liny, plucie ogniem,wachlarze
Czas trwania: 10 minut.

Występ nadaje się świetnie na nieduże imprezy, takie jak wesela lub małe festyny, z liczbą gości nie przekraczjącą 50-80 osób.

Pokaz tańca z ogniem - większy *

Liczba tancerzy: 5 osób,
Używane sprzęty: Poi, liny, wachlarze, parzydełka, plucie ogniem, iskrownice, kij całopalny
Czas trwania: 20 minut.

Występ z dużą ilością ognia i układami tanecznymi na 2, 3 oraz 5 osób. Pasuje do większych imprez, takich jak duże wesele, festyn, koncert, jarmark lub impreza integracyjna w firmie.

* Powyższe pokazy są tylko przykładem opcji występów, jest możliwość dowolnego dobierania ilości tancerzy lub czasu trwania występu. Istnieje też możliwość rozbicia występu na więcej wyjść, jeśli goście na imprezie się wymieniają.
Wszystkie występy wyceniamy indywidualnie, ze względu na różne koszty dojazdów i ewentualne potrzeby logistyczne, takie jak nocleg lub nagłośnienie - zapraszamy do działu Kontakt
Istnieje możliwość nagłośnienia wstępów przez nas - prosimy poinformować o takiej potrzebie podczas zamawiania!

Podczas występów wykonujemy układy choreograficzne do wybranej przez nas muzyki.
Pokaz może być w różnej stylistyce - może to być żywy i energiczny taniec, lub może być magiczne, spokojne hipnotyzowanie ogniem do kontemplacyjnej muzyki.
Zawsze staramy wpasować się w charakter imprezy - dla nas wesele to nie to samo co juwenalia lub festyn.
Istnieje możliwość składania specjalnych życzeń co do utworów wykorzystywanych na występach

Pokazy tańca z ogniem na weselu

Nasz Teatr Ognia ma przygotowane specjalne programy na tak ważne wydażenie jakim jest wesele. Jeśli planujesz ten najważniejszy dzień w swoim życiu i chcesz zaskoczyć swoich gości to koniecznie zamów nasz Program Specjalny - Fireshow na weselu. Na pewno nasz występ będzie wspaniałą atrakcją dla gości jak i Młodej Pary.

Pokazy tańca z ogniem na weselu - jako prezent.

Może zostaliście zaproszeni na przyjęcie weselne i brakuje Wam pomysłu na prezent? Nasz pokaz może okazać się doskonałym prezentem. Przedstawienie tańca z ogniem będzie niezapomnianym wydarzeniem dla Nowożeńców. Warunkiem przyjęcia takiego zlecenia jest ustalenie szczegułów z osobą organizującą przyjęcie weselne (oczywiście może być w całkowitej tajemnicy przed Młodą Parą) lub z właścicielem Domu Weselnego. Zadzwoń do nas i ustalimy szczegóły.

Warsztaty

Prowadzimy warsztaty z dziedzin takich jak kuglarstwo, żonglerka, poi oraz pedagogika cyrku. Na warsztatach dzielimy się swoją wiedzą i umiejętnościami, ucząc podstaw technik kuglarskich rozwijających zdolności psychoruchowe. Warsztaty mogą być skierowane zarówno do dzieci jak i dorosłych.